Çka nuk dinë njerëzit për Afërdita Paqaradën?

By

Tashmë jeni në dijeni se Afërdita Paqarada do të jetë opinionistja e dytë e Big Brother VIP Kosova.

Ajo bashkë me Olti Currin do të komentojnë sjelljet e banorëve dhe gjithë çka sillet brenda.

Por çka nuk dinë njerëzit për ish-missin shqiptar?

Para pak ditësh, Afërdita iu përgjigj pyetjeve provokative të emisionit Prive, ku ka treguar disa gjëra për veten.

Ndiqeni videon./Prive.al

Artikuj të ngjashëm