GENTA ISMAJLI RIKTHEHET ME FOTOSESION (VIDEO)

By

Këngëtarja bombastike Genta Ismajli pas eksperiencës në spektaklin “Gjeniu i
Vogël” është rikthyer në Prishtinë.
Mbrëmë Genta ka realizuar një sesion fotografik me Veton Osmanin,e pranë saj
ishin edhe ekipi i shumë pëlqyer nga artistët tanë Studio Sellma dhe Kaci. Një gjë
është e qartë, ajo dukej mjaft seksi.
Kënga e fundit që ka publikuar Ismajli është “Maje” e shpërblyer me interpretimin
më të mirë në “Kënga Magjike 2015” e ndërsa shumë shpejt do të filloj xhirimet e
klipit me reperin 2ton/Prive.al

Artikuj të ngjashëm