Stresi paralajmëron Andin diçka shumë të rëndësishme për Gresën

By

Stresi dhe Andi sot kanë biseduar për banorët e tjerë të Big Brother Vip Kosova.

Stresi i tha Andit se banorët e tjerë janë duke u munduar që Gresën ta vendosin në nominim.

“Banorët tjerë do të mundohen javën tjetër ta vendosin Gresën në nominim”, ka thënë Stresi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm