Fero ka një lajm të ri për adhuruesit e tij (FOTO)

By

Fero ka dhënë një lajm të ri përmes rrjetit social Instagram.

Reperi i cili pak muaj më parë u nda nga kompania On Records, për të vazhduar karrierën në Berlin me bashkëpunëtorë të tjerë, zbuloi se një këngë e re e quajtur “Mama” publikohet më 29 Nëntor.

Përveç kësaj, ai tha se edhe albumi i tij i parë është gati dhe po vjen së shpejti duke mos zbuluar detaje të tjera.

Së fundmi, artisti u nda nga e dashura e tij Arbenita Ismajli dhe këtë e konfirmoi përmes pyetje/përgjigjeve në Instagram./Prive.al

View this post on Instagram

29 Nentor „Mama“ Coming Soon .. #ALBUMIpovjen

A post shared by FERO (@ferofera) on

Artikuj të ngjashëm