Del nga spitali gruaja e Burak Ozçivit, publikohet fotografia e parë e çiftit me djalin

By

Aktori i njohur turk, Burak Ozçivit dhe bashkëshortja e tij, Fahriye Evcen , javën e kaluar janë bërë prindër të një djali.

Fëmija u pagëzua me emrin Karan dhe tashmë ka dalë nga spitali.

Një fotografi e çiftit bashkë me djalin, është publikuar në rrjetet sociale, teksa shihen duke dalë nga spitali.

Mediat turke shkruajnë se aktorja tha se është në gjendje të mirë shëndetësore, njësoj edhe fëmija.

Burak dhe Fahriye njihen për shumë role në seriale e filma turk./Prive.al

Artikuj të ngjashëm