Genta Ismajli flet për incidentin në të cilin i’u zbulua gjoksi

By

Stafi i emisionit Prive ishte prezent në xhirimet e videoklipit të këngës së re nga Genta Ismajli nga e cila morrën një intervistë.

Përveç stafit të produksionit që xhironte videoklipin prezent ishin edhe disa persona mjaft të veçantë për këngëtaren.

Bëhet fjalë për motrat e Gentës, Manin dhe Andën e cila ishte prezente së bashku edhe me djalin e saj respektivisht nipin e vetëm të artistes.

Motra e madhe njëkohësisht u përkujdesë edhe për veshjet e videoklipit të ri i cili do të titullohet “Squat baby”.

Mes tjerash ajo u pyet edhe për incidentin që i ndodhi në njërën prej performancave të saj ku i’u zbulua gjoksi.

Se çfarë tha këngëtarja mbi këtë incident, për familjarët e saj e për projektin e ri ?

Këto e shumë gjëra të tjera mund ti kuptoni në videon mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm