Nuk ndalet Arta Bajrami, së shpejti kënga e re

By

Arta Bajrami këtë vit e ka pasur pa dyshim ndër më produktivët në karrierë.

Albumi ‘Victory’ dhe klipet që e pasuan atë rezultuan një sukses i vërtetë. Por Arta nuk e ka ndërmend të ndalet.

Ajo ka bërë të ditur se shumë shpejt do publikohet kënga e re ‘Më shumë se gabim’ që është realizuar nga Don Arbas dhe ka tekst të Arsim Bunjakut.

Videoklipi është realizuar nga produksioni Fab3.

Një intervistë më e detajuar e Artës ju pret nesër me fillim nga ora 19:00 në Prive.

artabjr

Artikuj të ngjashëm