Ylli nis një lidhje?! Ja cila është e vërteta

By

U diskuta gjerë e gjatë relacioni i Yll Limanit me Tunën përgjatë muajve të fundit.

Afërsia mes dy kolegëve ngriti pikëpyetje për një relacion që tejkalon miqësinë, megjithatë tashmë raportimet e tilla janë zbehur dhe nuk ka dilema se Ylli e Tuna kanë qenë gjithmonë vetëm miq të mirë.

E një dilemë e re lindi sërish sot me një postim të Yllit ku shfaqet përkrah një vajze nën mbishkrimin: ‘Ti më bën të lumtur. Faleminderit’

Por, nëse mendoni se Limani ka nisur një lidhje atëherë gaboheni.

Fotoja është e shkrepur thjesht me një fanse të cilën Ylli me thjeshtësinë që e karakterizon e ka postuar në profilin e tij duke u ndjerë mirënjohës për përkrahjen e vazhdueshme nga baza e tij e fansave. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm