Genta Ismaili fillon xhirimet me Labin!

By

 

Qyteti i Gjilanit i ka bashkuar dy artistë të cilët kanë nisur xhirimet për një videoklip të ri. Ata janë Genta Ismaili dhe Labinot Tahiri të cilët vijnë në duet.

Edhe kënga e kësaj dyshe do të jetë verore dhe me shumë ritëm.

Genta dhe Labi vijnë për herë të parë në bashkëpunim derisa të dy artistët numërojnë duete me këngëtarë të estradës shqiptare./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm