Me kë do sjell bashkëpunim Dhurata Dora?! (Video)

By

Këngëtarja Dhurata Dora ka pak që ka lançuar këngën e saj më të re ‘Ti Don’ që u pëlqye shumë jo vetëm nga publiku por edhe nga kolegët e saj.

E përpos saj ajo ka filluar punë për projektin pasardhës. Edhe ky projekt do të jetë i të njëjtit stil dhe do të paraqitet si solo artiste.

E përfolur për një duet me reperin Capital T ajo ka treguar që kanë punuar në këtë projekt por që do të publikohet më vonë.

Teksa është e përkushtuar edhe në albumin e saj ku do të shfaqet shumë ndryshe./Prive.al

Artikuj të ngjashëm