Blero për këngën e re: “Balada ime më e mirë ndonjëherë është rrugës”

By

Në fund të këtij dhjetori, Blero ka ngacmuar ndjekësit dhe fansat e tij duke ndarë lajmin se ai po punon në një këngë të re.

“Balada ime më e mirë po vjen”, shkroi Blero përgjatë disa vargjeve në fotografinë e postuar në Instastory.

“Deri dje, te une ke dasht, te une ke dasht, sot, deri dje te une ke qajtë, te une ke qajtë, sot…”, është edhe pak nga teksti i këngës së re.

Tani sërish së fundmi, ai ka promovuar këngën e tij që do të vijë, duke lënë të kuptohet se nuk do të marrë edhe shumë kohë që ajo të publikohet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm