Gashi ngjitet sonte në skenën e Sunny Hill Festival (VIDEO)

By

Sonte është nata e dytë e festivalit tashmë tradicional – Sunny Hill.

Në skenën gjigante në parkun e Gërmisë, sonte ngjitet reperi me famë ndërkombëtare, Gashi, bashkë me shumë artistë të tjerë.

Ai do të shoqërohet nga Ledri Vula, Buta, Lumi B, PINT dhe të tjerë.

Reperi shqiptar arriti dje në Kosovë dhe ishte pjesë e natës së parë për të shijuar nga afër atmosferën që krijoi Miley Cyrus bashkë me shqiptarët./Prive.al

Artikuj të ngjashëm