10 veshje dimri që do t’ju ndihmojnë të dukeni bukur në kohë të ftohta

By

Edhe kur temperaturat bijnë poshtë zeros, ju ende dëshironi të dukeni bukur.

Këtë vit ka shumë frymëzim të veshjeve që nga pëlhurat e dendura deri tek palltot me gëzof e deri tek xhupat me mëngë të gjata, që jo vetëm që do t’ju mbajnë ngrohtë, por do t’ju bëjnë edhe personin më elegant në ato rrugë të mbuluara me lagështirë.

Këtu, ju sjellim 10 ide të bukura të veshjeve të dimrit që nuk do t’ju japin të dridhura dhe do të ju bëjnë të dukeni bukur.

Burimi: Cosmopolitan.com

Artikuj të ngjashëm