Ky është ushqimi i preferuar i Almeda Abazit (FOTO)

By

Almeda Abazi ka treguar ushqimin e saj të preferuar.

Aktorja dhe modelja e njohur shqiptare, shfrytëzoi opsionin pyetje/përgjigje në Instagram për të qenë më afër ndjekësve dhe për t’ju treguar disa sekrete të saj.

Ai bëri me dije se çokollata i pëlqen shumë pasi dikush e pyeti ‘cili është ushqimi yt i preferuar?’.

Nëse nuk e dini, muaj më parë Almeda solli në jetë një djalë i cili quhet Efehan.

Po ju çka hani më shumë?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm