Sonte në NIN: Tayna rrëfen çelësin e suksesit të saj (VIDEO)

By

Këtë mbrëmje ne Nd’rrimin e Natës, senzacionin e kësaj vere Taynan, mund ta shihini në një tjetër dimenzion.

Ajo s’do të flasë vetëm për muzikën e saj, por do rrëfejë se si u bë e suksesshme duke  e besuar shumë suksesin e saj.

Reperja e njohur, këtë mbrëmje në ora 22:00 në Klan Kosova, flet për Ligjin e Atraksionit dhe mendimin pozitiv, duke rrëfyer se si ka filluar ta praktikojë dhe çfarë energjie tërheq ajo në jetën e saj.

Ndiqeni sonte në NIN – Tayna për Ligjin e Atraksionit!

Artikuj të ngjashëm