Almeda ndan fotografinë e parë me djalin

By

Pak ditë më parë ajo u bë nëmë për herë kur erdhi në jetë Efehan.

E kjo periudhë për Almeda Abazin dhe Tolgahan Sayisman ka kaluar jashtë vëmendjes publike deri sot kur ka postuar fotografinë e përbashkët.

View this post on Instagram

👪❤️ dogumdan hemen sonra melegimizi ilk kucagimiza aldigimiz an❤️ 📷@sibelbenezraphotography

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

Artikuj të ngjashëm