Fundviti erdhi: Të famshmit shqiptarë tundin rrjetin me imazhe festive (FOTO)

By

Si asnjëherë më parë, këtë vit rrjetet sociale po buçisnin nga imazhet e artistëve shqiptarë pranë pemës së Vitit të Ri e në ambiente festive.

Dikush i veshur në të kuqe, të tjerë pranë familjes e dikush me rrobat e babagjyshit, ata i mbushën profilet e tyre me imazhe që përçojnë shumë dashuri.

Imazhet familjare, po ashtu ishin gjithandej dhe gjithçka u pushtua nga dritat e ëmbla të dekoreve të shtëpive të tyre. /Prive.al

TEUTA KRASNIQI dhe ADONIS MORINA 

Dashni @adonismorina7 @norikuka

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on

Tara Muharremi dhe Kaia Morina 

❤️❤️ @kaia_k_morina

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku

Albatrit Muqiqi dhe Egzona Brahimaj

RITA ORA me Familjen në Londër 

Rrezarta Shkurta 

Artikuj të ngjashëm