Reperi i njohur shqiptar urren sa herë që i bëhet kjo pyetje (VIDEO)

By

Shumë të famshëm nuk e kanë bezdi të japin intervista, por nganjëherë është ndonjë pyetje që ata nuk e pëlqejnë aspak sa herë i’u bëhet.

Reperi i njohur shqiptar, Lyrical Son iu përgjigj 25 pyetjeve të emisionit Prive, këtë të shtunë që sapo kaloi.

Kur u pyet në lidhje me intervistat dhe pyetjen që ai urren më së shumti, Lyrical Son u përgjigj – “Kur më pyesin a je i dashuruar,” dhe vazhdon duke qeshur.

Ai tregoi shumë gjëra përmes kësaj rubrike madje e tha edhe arsyen për të cilën do ta linte përfundimisht muzikën.

Për të kuptuar më shumë ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm