Ekspert i surprizave! Shihni çfarë bëri bashkëshorti për ditëlindjen e Afërdita Dreshajt

By

Afërdita Dreshaj po që është një grua me fat dhe po e shijon maksimalisht jetën e saj bashkëshortore.

Me 29 Qershor ajo është martuar me sportistin Jakub Kindl dhe po bën jetën e ëndrrave në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, meqë jo rrallë herë ndodh që bashkëshorti i saj ta surprizojë me lule e dhurata edhe pa ndonjë arsye.

E shtëpia e saj është mbushur me balona, e lule e dhurata të shtrenjta në ditën e ditëlindjes së Dreshajt.

Modelja e këngëtarja ka publikuar në Instagramin e saj një fotografi ku shfaqë dhomën e saj të ndejës të dekoruar nga bashkëshorti për këtë datë shumë speciale në 33 vjetorin e ditëlindjes së saj!

Artikuj të ngjashëm