Frymëzuar nga Inez, Lindon sjell këngën e tij më të re

By

Lindon sapo ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Dashnija jem”.

Kënga është frymëzuar nga kënga origjinale e Inez “My love”, që së fundmi u bë virale në rrjetin social TikTok.

“Uroj ta shijoni ket prodhim t fresket, me shpresen ta tejkaloni ket periudh te komplikume me shum kujdes, dashuri dhe me shendet te plot!”, shkroi këngëtari në një postim në llogarinë e tij në Instagram sa i përket këngës së re.

Të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm