“Kapi” sheikun? Enca reagon pas fotos që e hodhi vetë!

By

Enca në mesnatë ngacmoi ndjekësit me një fotografi.

Aty dukej një çift në moment intim.

Këngëtarja e njohur nuk tha asgjë më shumë por kaq mjaftoi që në portalet shqiptare, lajmi të bëjë xhiron e ditës.

Publikimi i kësaj fotografie u mor si konfirmim i lidhjes së këngëtares.

Megjithatë, foto ka qenë vetëm një ‘grackë’ që për Encën ka shërbyer si formë eksperimenti.

“Nga replikat tuaja në story e mëparshëm kuptova që:

doni ta mbani hundën kudo përveçse në punët tuaja,

mezi po prisni të më shihni të fejuar/martuar,

jeni super racista dhe mendoni që vini nga gjak mbretëror,

[dhe komente të llojit] “e paske kap sheikun e”, “hë pra ja ke ngelë me arab”,
hë pra se bën sikur ikën dhe paguan pushimet vet”- është shprehur Enca në postimin e saj.

Duke qeshur me lot me komentet, me shumë gjasë bëhet fjalë për shumë zhurmë për asgjë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm