Lindi e Venera, tre vite së bashku!

By

Kur nisën aventurën në ‘The Voice’ asnjëherë nuk do e kishin menduar se ky spektakël pos famës dhe afirmimit do iu sillte më shumë se kaq.

Nga ky kompeticion, Lind Islami dhe triumfuesja Venera Lumani fituan edhe dashurinë e njëri-tjetrit duke konsoliduar një lidhje të fortë.

Pikërisht kjo lidhje, sot shënon përvjetorin e tretë që është kujtuar edhe në rrjete sociale.

Ndryshe, dyshja përpos si çift në jetën private, bashkë në skenë përbëjnë poashtu një kombinim që pëlqehet nga shumëkush. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm