Kjo është pjata që Vjosa Osmani di ta gatuajë më së miri – madje do ta qeraste edhe Beyoncen

By

E ftuar në Prive  Vjosa Osmani iu përgjigj “50 Pyetjeve”, në ambientet e presidencës.

Kur ajo u pyet se për cilin person të famshëm qe jeton dhe nuk jeton më, ajo do donte të organizonte një ndejë, pa u menduar shumë ajo u përgjigj Beyonce.

Kurse kur u pyet se çfarë do të gatuante për yllin ndërkombëtar në këtë rast, ajo u përgjigj: “Tavë Elbasani, e boj shumë mirë”.

Ndiqni përgjigjet e saj të plota në 50 pyetjet në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm