Fotografia e parë e Florit nga sherri i mbrëmshëm

By

Është publikuar në portalin Lapsi.al fotografia e parë e Florit nga incidenti i mbrëmshëm në Kënga Magjike.

Në imazhin e publikuar shihet Flori i gjakosur dhe me ballin e çarë nga sherri me Stinen.

Ky i fundit është në kërkim nga Policia dhe rrezikon deri në dy vite burg.

Artikuj të ngjashëm