Afrona me dhuratë për Tarën

By

Tash e disa ditë Blero dhe Afrona po qëndrojnë në Barcelonë të Spanjës për pushime.

Madje ata kanë blerë bileta për të parë ndeshjen kundër Villa Realit në Camp Nou.

Këngëtari ka ndarë një foto ku fanella e Barcelonës është e personalizuar me emrin e Tarës dhe ajo që mban fanellën teksa është shkrepur fotoja nga Blero vërehet se është Afrona.

Shpresojmë që bukuroshës t’i pëlqejë kjo dhuratë me ekipin favorit të babait të saj i cili ndoshta e ka ‘injektuar’ dashurinë për ekipin edhe tek ajo. /Prive.al/

View this post on Instagram

TARA ❤️

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Artikuj të ngjashëm