Remzie Osmani edhe një festë në shtëpi: Për çfarë bëhet fjalë kësaj here? (FOTO)

By

Këngëtarja e famshme e muzikës popullore e ka fejuar djalin Hamzën javën që lamë pas.

Ajo bëri një dasmë ku mblodhi miq e familjarë, e këtë javë në Prive foli për emocionet e të qenit vjehërr dhe për tërë të rejat në jetën profesionale e atë personale.

Por me kaq nuk mbarojnë gëzimet e festat në shtëpinë e saj.

Bashkëshorti i Remzies, Halili, sot feston ditëlindjen dhe siç është bërë zakon, këngëtarja e ka uruar atë përmes rrjeteve sociale.

“Urime, 100 vjet të lumtura”, i ka shkruar ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm