Arjon Luli dhe Serena Sula ndahen me një sherr të madh?

By

Një nga çiftet më të diskutuar në rrjete sociale dhe në media ishte padyshim Serena Sulo dhe Arjon Luli.

Prive kupton që dyshja i kanë ndarë rrugët me një sherr të madh pas një konflikti në një nga emisionet kosovare.

Materiali i mëposhtëm ua zbulon të gjitha detajet. Ndiqni të plotë videon. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm