Stine në kërkim, ja cila është akuza ndaj tij dhe çka rrezikon ai

By

Pas sherrit të mbrëmshëm në ambientet e jashtme të Pallatit të Kongreseve mes dy kantautorëve, policia e Tiranës ka shpallur në kërkim Nesti Dukën, 34 vjeçarin i cili sulmoi me sende të forta Flori Mumajesin duke i shkaktuar një plagë në fytyrë. Stine akuzohet për “plagosje të lehtë me dashje” dhe nëse kjo akuzë provohet, rrezikon të dënohet me gjobë ose deri në dy vite burg./lapsi.al

Artikuj të ngjashëm