Young Zerka publikon bashkëpunimin interesant (VIDEO)

By

Ashtu siç u paralajmërua, është publikuar kënga e re e Young Zerkës.

Artisti është bërë bashkë për herë të parë me këngëtaren Anila Mimani, për projektin me titull “Nesër”.

Muzikën e ka realizuar BigDeal, ndërkaq melodinë dhe tekstin e punoi Zerka.

Ky është dueti i parë mes këtyre dy artistëve dhe ju mund ta shihni duke klikuar KËTU.

 

 

Artikuj të ngjashëm