Një figurë shumë e famshme iu bashkua Instagramit dhe jep lajmin e mirë për fansat e tij

By

Jake Gyllenhaal, aktori i famshëm amerikan i është bashkuar rrjetit social Instagram, duke hapur për herë të parë edhe llogarinë.

Image result for jake gyllenhaal

Madje ai e ka konfirmuar një lajm shumë të mirë për fansat e tij, pasi që ka njoftuar se do të luajë në filmin e Spider Man, në rolin e Mysterios.

Image result for jake gyllenhaal

Këtë lajm ai e ka dhënë menjëherë sapo e ka hapur Instagramin.

View this post on Instagram

I just realized I’m not playing Spider-Man.

A post shared by Jake Gyllenhaal (@jakegyllenhaal) on

Artikuj të ngjashëm