Diçka ndodhi me flokët e Kidës, dhe për këtë ka një ‘fajtor’

By

Pas një vere të gjatë dhe të mbushur me koncerte, më në fund kanë filluar pushimet për artistët shqiptarë.

Një ndër ta është Kida, të cilës i ndodhi diçka e ‘pazakontë’ me ngjyrën e flokëve të saj, dhe për këtë ka një ‘fajtor’.

Në një postim në InstaStory ajo shkroi: “Shiko çfare me beri mua”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm