E dëgjuat “Kallamari” të Bes Kallakut?

By

Bes Kallaku ka lansuar projektin e ri muzikor.

Pas këngës ‘Ajka’ që ia dedikoi të bijës, Besi ka lansuar këngën e re “Kallamari”.

Kënga është publikuar në Youtube e shoqëruar me videoklip dhe në linkun e mëposhtëm e keni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm