Reagimi epik i vëllait të Shakiras kur pa fustanin e Bebe Rexhës

By

Bebe përfundimisht vendosi të ecë në tapetin rozë në VMA dhe e bëri këtë me krenari. Këngëtarja e nominuar për Grammy veshi një fustan të zi në formë, të pajisur me prerje të lëkurës në të pasmet e saj. Fustani përmbante gjithashtu një busti në formë koni dhe një bisht kali të zi. Teksa ecte në tapetin rozë, Bebe bëri një buzëqeshje verbuese për fotografët, pasi me sa duket kishte kapërcyer zhgënjimet e saj të mëparshme. Megjithatë, veshja e Bebes ka shkaktuar disa polemika në internet.

Një ndër reagimet më interesante të kapura në fotografi ishte edhe ai i vëllait të Shakiras.
Shihni më poshtë.

Image

Bebe Rexha pothuajse nuk mori pjesë në VMA për shumë arsye. Ditë përpara VMA-ve, Bebe shkoi në TikTok dhe shpjegoi se po ndihej “AF në ankth”. Pjesërisht për shkak të veshjes dhe peshës së saj.

“VMA-të janë nesër, dhe unë jam në ankth,” tha Bebe në klip. Duke shtuar, “Nuk e di nëse do të shkoj nesër… kam një veshje. Është e lezetshme. Dhe unë dua të vesh fustanin tim.” Ajo theksoi se ishte “shumë mirënjohëse” që mori një nominim për VMA për bashkëpunimin e saj me David Guetta, por zbuloi se ishte pushtuar nga ankthi. Bebe shpjegoi se ishte lodhur duke u tallur për peshën e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm