Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu sjellin bashkëpunimin e tyre (VIDEO)

By

Shyhrete Behluli dhe Engjellusha Salihu kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

“Na vijnë ditë ma t’mira” titullohet kënga e cila është shkruar nga Nexhmije Muhaxheri.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm