Flaka Krelani merr nënshtetësinë amerikane: “Amerikë ta hanksha zemrën”

By

Me anë të një postii Flaka Krelani ndau një lajm të mirë me ndjekësit.

Këngëtarja për një kohë të gjatë po qëndron dhe punon në Amerikë dhe tani ajo është pajisur me nënshtetësinë amerikane.

Teksa ajo ndau lajmin, Flaka dha edhe një mesazh që kritikon vendin tonë për mundësitë e pakta për artistë.

“Me e dëshmu që je Artiste n’vend tondin – për me t’vlerësu e bo banore n’vend ” t’huj “!!! Amerikë, ta honksha ZEMRËN!”, shkruan ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm