Thjesht e admirueshme: Nuk do besoni reagimin e Renée kur flet me tezen në telefon (VIDEO)

By

Ka gati një vit e gjysmë jetë por në kaq pak kohë ka arritur të vjedhë zemrat e shumëkujt.

Renée, vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës tashmë është shndëruar në sinonimin e ëmbëlsisë.

Karakterin plot pozitivitet dhe energji, Renée e ka shfaqur së fundmi sërish kur përmes telefonit ka komunikuar me tezen e saj, Nitën që gjendet në Londër.

Malli dhe dashuria për tezen kanë bërë që princesha e vogël të emocionohet shumë kur sheh në telefon Nitën.

Reagimin e saj ‘priceless’ të postuar nga Era në Snapchat mund ta ndiqni në videon e mëposhtme ku mes tjerash, Renée përpiqet të flasë me tezen e saj. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm