Majk ju prezanton bukuroshen e tij (FOTO)

By

E adhurojnë të vegjël e të mëdhenj. Por siç duket zëri i tij tërheqë shumë edh fanset e vogla, me njërën prej të cilave është takuar rishtazi.

Majk ka publikuar në profilin e tij në Instagram, një fotografi duke përqafuar njërën nga fanset e tij të cilës i është referuar me epitetin bukuroshe!

Përveç kësaj, ai po ashtu ka shkruar se i do shumë fëmijët, veti kjo shumë e mirë, sidomos për një baba të ardhshëm.

Kjo pasi Majk shumë shpejt do të bëhet me fëmijë, ngase ish e dashura e tij, Majlinda Zeka është shtatzënë dhe po pret të lindë beben e çiftit që u nda e nuk do i shijojnë bashkë momentet e para të prindërimit! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm