ME CILAT DEKLARATA I’A HUQËN YJET! (VIDEO)

By

Të talentuar në muzikë e të vlerësuar në fushat e tyre por kur vjen puna tek intervista jo të gjithë gjejnë fjalët e duhura në momentin e duhur.

Gazetari Artan Telaku ka bërë një përmbledhje të disa prej deklaratave të fytyrave publike të cilat nuk ka qenë të menduara mirë.

Ajo që fundmi bëri zhurmë është Miss Earth Kosova, Kaltrina Neziri e ndërsa Afërdita Dreshaj edhe pse fiton çmimin si çifti më i mirë, personi që duhej falenderuar anashkalohet dhe fillon me reklama.

Përpos tyre në këtë listë janë edhe emrat si Dafina Zeqiri, Vesa Luma e Genta Ismajli./Prive.al

Artikuj të ngjashëm