Anxhelina Hadërgjonaj dhe motra e saj ndajnë një tutorial grimi

By

Pas shumë kërkesave, më në fund Anxhelina realizoi një tutorial grimi.

Por ajo nuk ishte e vetme sepse afër kishe motrën e saj, të dyja të gatshme e pa grim në fytyrë duke treguar se si bëjnë grimin që nga hapi i parë.

Të dy motrat Agnesa dhe Anxhelina bëjnë grimin, secila me preferencat e tyre.

Ndiqni videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm