Madonna do të na befasojë në 2022-tën!

By

Ajo publikoi albumin e saj të fundit, Madame X, në qershor të vitit 2019.

Dhe të hënën, Madonna zbuloi se është kthyer në studio duke krijuar muzikë të re dhe njoftoi për ‘surprizat’ që do të vijnë në vitin e ri.

Megaylli, 63 vjeçe, u kyç në mediat sociale ku ndau fotografi të shumta të saj duke punuar  me Swae Lee dhe Lauren D’Elia, ndër të tjerë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna)

Artikuj të ngjashëm