Butrinti bashkëpunon me një reper të njohur në projektin e ri!

By

Një ndër emrat e rinj që ka depërtuar fuqishëm në skenën muzikore shqiptare, Butrinti tashmë ka gati projektin e ri.

Kënga do të titullohet ‘Kanga jote’ dhe për realizimin e saj në tekst, Butrinti ka bashkëpunuar me Lyrical Son dhe K Master.

Videoklipi mban vulën e FilmNation dhe pritet të jetë gati për pak ditë.

Ky krijim muzikor premton shumë që do jetë hit i 2016-tës. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm