Kate, William, Meghan dhe Harry pas 5 muajsh prapë bashkë

By

Çiftet më të përfolura të familjes mbretërore britanike, Duka dhe Dukesha e Cambridge si dhe Duka dhe Dukesha e Sussex u shfaqën në publik për herë të pare pas zënkës dhe largimit të përfolur të të dy vëllezërve.

20809032 7668377 Image A 67 1573333734862

Disa javë më parë William në një intervistë televizive pati zbuluar se ai dhe vëllai i tij i vogël kishin marr rrugë të ndryshme.

Image result for kate william and meghan and harry remembrance day

 

Të dy çiftet së bashku me mbretëreshën, Elisabeth morën pjesë në eventin “Royal British Legion Festival of Remembrance” për të përkujtuar 75 vjetorin e disa prej betejave më të njohura të Luftës së Dytë Botërore.

Image result for kate william and meghan and harry remembrance day

Për herë të fundit ata u shfaqën pranë njëri-tjetrit në muajin qershor, kur Mbretëresha Elizabeth festoi ditëlindjen e saj.

Imazhet e publikuara nga mediat britanike tregojnë çiftet larg njëri tjetrit.

Burimi: People.com

Artikuj të ngjashëm