A ka blerë ndjekës Vjollca Haxhiu? – Këngëtarja tregon të vërtetën (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të emisionit PRIVE, këtë të shtunë, iu përgjigj këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Vjollca Haxhiu.

Ajo tregoi a ka blerë ndjekës në rrjete sociale, cili ka qenë momenti i sikletshëm për të, a e konsumon duhanin, për çka vuan dhe shumë të tjera.

Të gjitha këto por edhe shumë të tjera, i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm