Këtë s’e keni dëgjuar: Yll Limani këndon këngën e motrave Mustafa  

By

Është një këngë shumë e bukur e kënduar nga Sahide dhe Safete Mustafa.

“Shpirtit tim”, është një këngë shumë e bukur vaji, të cilën Sahidja ia kishte kushtuar bashkëshortit të saj të ndjerë.

Ndërsa këngëtarit Yll Limani, i pëlqen shumë kjo këngë të cilën ai shpesh e këndon.

Madje, në emisionin Nd’rrimi  i Natës  në Klan Kosova, ai ka kënduar një fragment nga kjo këngë që është kënduar nga motrat Mustafa. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm