Finalja e Big Brother VIP Kosova sonte live edhe në YouTube

By

Sonte mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova.

Veç kanalit të Klan Kosova dhe Art Motion, atë mund ta ndiqni sonte live edhe në YouTube.

Xhuli, Stresi, Vedati, Artani dhe Mbresa janë 5 finalistët mes të cilëve zgjidhet fituesi.

Kush do të fitojë, çka pritet të ndodhë në superspektaklin e sontëm, e kuptoni nga ora 21:00.

Artikuj të ngjashëm