Kylie Jenner dhe Travis Scott bëjnë kërkesë për të ndryshuar ligjërisht emrin e djalit

By

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë gati të ndryshojnë ligjërisht emrin e djalit të tyre – një vit pasi ai lindi.

Së fundmi, çifti ka paraqitur dokumente duke kërkuar ndryshimin ligjor të emrit të vogëlushit nga Wolfe Jacques Webster në Aire Webster.

Sipas TMZ, prindërit e famshëm thanë se “pendohen për zgjedhjen fillestare të emrit” dhe tani që “kanë pasur mundësinë të kalojnë kohë me fëmijën e tyre, ata besojnë se emri Aire Webster është më i përshtatshëm”.

Të dy Jenner dhe Scott nënshkruan peticionin dhe aktualisht janë duke pritur që gjykatat të finalizojnë ndryshimin e emrit.

Ylli i “Kardashians”, 25 vjeç dhe reperi 31 vjeç, njoftuan në mars 2022 – një muaj pas lindjes së djalit të tyre – se kishin ndryshuar emrin e tij.

 

Artikuj të ngjashëm