Tre datat më të rëndësishme të Shpend Ahmetit (Video)

By

I pari i Prishtinës ka qenë protagonist në emisionin Prive ku ka treguar për tre datat më të rëndësisme në jetën e tij.

Mometi i parë që tregoi është familja dhe fëmijët e tij, e ndërsa të dytin e ka radhitur zgjedhjen si kryetar i kryeqytetit.

Data e tretë që ka lënë gjurmë është ndarja nga jeta e babait të tij. Ahmeti ka treguar se babai e ka këshilluar të mos i hyj profesionit të aktrimit./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm