Filtrat e Snapchat po bëjnë mrekulli, Dua Lipën s’do e njihni

By

Krijimi i fotografive me filtra në Snapchat e Instagram, është bërë tejet trendi dhe po shkakton plot të qeshura anë e mbanë.

Këngëtarja e famshme shqiptare Dua Lipa, është njëra ndër figurat publike që ka provuar lojëra të tilla në rrjete sociale.

Madje në postimin e fundit që ka bërë në Instagram, ajo mezi njihet ngase e ka shndërruar fytyrën e saj në një fytyrë bebeje.

Dhe po, është kaq simpatike…

Artikuj të ngjashëm