Publikohet kënga e re nga Adri dhe Iliriana

By

Banorët Iliriana dhe Adri që kanë hyrë si çift po konkurrojnë për çmimin e madh në Big Brother VIP Kosova.

Dyshja janë bërë të njohur për këngët e tyre dhe tani ata kanë publikuar edhe këngën e tyre më të re.

Çifti kanë përgatitur këngën e tyre të re të shoqëruar me videoklip para hyrjes në shtëpinë më të madhe në vend.

Kënga e re titullohet “S’ka si na” dhe të plotë më videoklip mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm