Vesa Luma ribashkohet me bashkëshortin (FOTO)

By

Vesa Luma është ribashkuar me bashkëshortin e saj.

Këngëtarja dhe reperi Big Basta, u bashkuan pas një kohe larg njëri-tjetrit.

Nëse nuk e dini, Big Basta ka kohë që jeton në Zelandë të Re, atje ku edhe Vesa me djalin shkuan për disa muaj.

Sidoqoftë, këngëtarja dhe reperi u bënë bashkë dhe ishte Vesa ajo që postoi një fotografi në Instagram duke bërë me dije se po kalojnë kohë të mirë në Tiranë.

“Më në fund”, ka shkruar ajo./Prive.al

View this post on Instagram

Finally 👩‍❤️‍👨

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

Artikuj të ngjashëm